Zamansız bir ikon: Timberland Tekne Ayakkabıları

Bu yaz adımları gün boyu rahatlık tamamlıyor. İkonik Timberland kadın ve erkek tekne ayakkabıları sezon koleksiyonlarında öne çıkarken, yenilikçi sneaker modelleri yazın ihtiyaç duyulan konforu sağlıyor. Timberland’in kadın sandaletleri yenilikçi taban teknolojileri, ultra hafiflik özellikleri ve ilhamını olduğu kadar içeriğini de doğanın kendisinden alan çevre dostu materyalleriyle ayrışıyor.

Timberland’in yaz sezonu koleksiyonlarında yenilikçi sandalatler, ultra hafif inovatif sneakerlar ve ikonik tekne ayakkabıları yer alıyor. Her zaman olduğu gibi çevre dostu materyalleriyle ve inovasyon özellikleriyle ayrışan Timberland S22 kadın ve erkek ayakkabı koleksiyonlarında hafiflik ve konfor bir arada sunuluyor.

Zamansız bir ikon: Timberland Tekne Ayakkabıları
Sahil kasabalarının rahat yaşam tarzından esinlenen, yumuşak deri, el işçiliği ve esnek taban özellikleriyle ayrışan ikonik Timberland tekne ayakkabıları, 1978 yılından bu yana ısınan aylarda ayaklara stil ve konfor katmak için hayatımızda yer alıyor. Esnek deri ve birinci sınıf kumaşlardan üretilen yumuşak deri ve esnek taban özelliklerine sahip tekne ayakkabıları koleksiyonu, yaz aylarının şık ve rahat kombinlerini tamamlıyor.

İkonik tekne ayakkabıları modelleri, dayanıklı kauçuk ve iz yapmayan yivli dış tabana sahip. Bordo, kahverengi, lacivert gibi renklerle öne çıkan klasik model ayaklarda ekstra konfor ve yumuşaklık sağlamak için, ön tabanın altında ekstra EVA taban barındırıyor. Timberland’in kadın ve erkek tekne ayakkabıları; su, enerji ve atık yönetim uygulamaları ile gümüş derece ile sınıflandırılan sürdürülebilir Leather Working Group tabakhanelerinde elde edilen birinci sınıf sırçalı deriden üretildi. (2.099TL)

İkonik tekne ayakkabıları, progresif stiliyle de karşımızda

Bu sezon Timberland’in en çevreci GreenStride™ tabanları ve Rejeneratif Deri kullanımı ile ortaya yeni nesil tekne ayakkabıları koleksiyonu çıkıyor. İlhamını Timberland’in el yapımı ikonik tekne ayakkabılarından alan sezonun yenisi GreenStride™ Ray City EK+ Kadın Tekne Ayakkabıları (2.499TL) beyaz, siyah ve kahverengi deri ve kalın kauçuk alt tabana sahip.

Yenilikçi erkek modellerinde ise hafiflik ve rahatlık özellikleriyle ayrışan, en az yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastik içeren ReBOTL™ kumaş astar ve ekstra rahatlık için yastıklama sunan EVA karışımlı köpük orta taban özellikleriyle öne çıkan ürünler yer alıyor. GreenStride™ TBL® Originals Ultra EK+ Erkek Tekne Ayakkabıları (2.719TL) kahve nubuk ve koyu kahverengi deri alternatiflerine sahip.

Klasik 3 delikli tekne ayakkabılarını dayanıklı ve tırtıklı bot tabanlarıyla buluşturan, yastık dolgulu EVA orta tabana sahip modeller de bu sezon yine bizlerle. Tüm Timberland modelleri gibi çevre dostu olan ve Better Leather deri ile üretilen kadın ve erkek modeller kauçuk dış tabanları sayesinde ekstra konfor sunuyor. (2.499TL)

Timberland’in kadın ve erkek tekne ayakkabıları koleksiyonlarına ait görseller için tıklayınız: https://we.tl/t-iy6mjxFh3d

Sandalet zamanı!
Bu sezon Timberland’in kadın sandalet modellerinde her tarza uygun seçenekler bulunuyor. Yaz adımlarında gün boyu devam eden rahatlığın temsilcisi ve sezonun gözdesi Santa Monica Sunrise sandaletler, uzun sahil yürüyüşleri için pembe-beyaz kalın tırtıklı taban ve siyah düz platform taban alternatiflerine sahip.

Yastıklama sistemiyle geliştirilmiş taban özelliği sayesinde ister şehrin kaldırımlarında ister kumlu bir plajda konforu mümkün kılıyor. Timberland Santa Monica Sunrise kadın sandaletleri şehirli kadının yaz kombinlerine stil katarken, ekstra konfor sunan OrthoLite® ve EVA orta ve dış tabana sahip. (1.399TL)

Yüzde 75 yenilenebilir malzemelerle tasarlanan Raycity Sandaletler ise gözlerinizle görebileceğiniz çevre dostu rahatlığın bir temsilcisi. Yüzde 75 yenilenebilir biyo-bazlı malzemeden elde edilen yastıklı GreenStride™ tabana sahip Raycity kadın sandaletleri, kusursuz yürüyüş deneyimi ve uyum için bilekten ayarlanabilir kayışa sahip. Timberland Raycity kadın sandaletler bej ve siyah renklerde karşımıza çıkıyor. (1.899TL)

Gündüzden geceye devam eden stil için Timberland London Vibe, platform tabana minik topuk yorumu ekliyor. Bilekten bağlanabilir, çapraz çift bantlı London Vibe kadın sandaletleri yaz kombinlerinde gündüzden geceye devam eden bir stili mümkün kılıyor. OrthoLite® hafif alt taban ve yastıklı EVA karışımlı köpük dış taban teknolojileriyle tasarlanan London Vibe kadın sandaletleri siyah (1.499TL) ve beyaz (1.599TL) renklere sahip.

Timberland kadın sandaletlerine ait tüm görseller için tıklayınız:
https://we.tl/t-2IXjZqlEzn

Sezonun favori renkleri sneakerlarda: Timberland Solar Wave St ayakkabı koleksiyonu

Timberland’in, “Chase the Light” adını verdiği GreenStride™ Solar Wave ST koleksiyonunda yer alan ayakkabılar modern tasarımı ve hafif yapısıyla yaz aylarında en çok ihtiyaç duyulan üç şeyi bir arada sunuyor: performans, konfor ve stil. Koleksiyonun yenilikçi tasarımı, sezon renkleri, hafiflik ve nefes alan dış taban özellikleri sayesinde tüm ihtiyacı karşılıyor. Koleksiyonda yer alan ayakkabılar, en az yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastik içeren ReBOTL™ kumaş, şeker kamışı ve doğal kauçuk da dahil olmak üzere yüzde 75 yenilenebilir biyo-bazlı malzemelerden elde edilmiş GreenStride™ taban teknolojisi ile hem adımları hem de gezegendeki ayak izini hafifletmeyi hedefliyor.

Bu koleksiyondaki GreenStride™ Solar Wave ST Slip-On model erkek ayakkabılar ayağı kavrayan dış tabanı ve lastikli esnek formu sayesinde uzun yürüyüşler ve aktif sporlar için her adımda ihityaç duyulan dengeyi sağlayabiliyor. Bu ürün siyah ve bej renk alternatifleriyle karşımıza çıkıyor. (1.999 TL)

Timberland GreenStride™ Solar Wave ST bağcıklı erkek spor ayakkabılar ise kavrayıcı dış tabanı sayesinde uzun yürüyüşler sırasında ayağa ekstra destek sunuyor. Hava alabilen dış yüzeyi sıcak havalarda ayakların nefes almasını sağlarken, hafif yapısı sayesinde gün boyu kullanımda bile ultra konforu mümkün kılıyor. Bu model iki renk alternatifine sahip. (1.999TL).

GreenStride™ Solar Wave ST koleksiyonunda yer alan ayakkabı görselleri için tıklayınız:
https://we.tl/t-hC2ALfq3r2

Timberland hakkında: 
Timberland doğayla iç içe yaşam stilini destekleyen global bir markadır. Yeni nesillere ilham vererek çalıştıkları toplumları hareket geçirme, birlikte çalışma ve daha ileri taşıma misyonlarını sahiplenir. Merkezi Stratham, New Hampshire’da olan Timberland’in ayrıca Stabio, İsviçre ve Şanghay, Çin’de uluslararası merkezleri bulunmaktadır. 1973’te New England’ın zorlu hava koşulları için tasarlanan orijinal sarı botuyla tanınan marka günümüzde, doğanın tadını çıkarma ve doğayı koruma tutkusunu paylaşan insanlar için çevreye duyarlı inovasyonlarla tasarlanmış ve üretilmiş ayakkabı, tekstil ve aksesuar koleksiyonlarına sahiptir. Timberland® markasının merkezinde, daha yeşil bir geleceğin daha iyi bir gelecek olduğu inancı yer alır. Bu vizyonunu sorumlu üretim, doğayı koruma ve dünya genelindeki toplulukları güçlendirmeye yönelik adımlarıyla sağlar. Timberland ürünleri, lider zincir mağazalar ve perakende noktalarının yanı sıra Türkiye’de Vadistanbul, Capacity, Ankara Armada AVM ve Bursa Marka AVM’de bulunan mağazalarında da satılmaktadır. Timberland hakkında daha fazlasını öğrenmek için, www.timberland.com.tr adresini ziyaret ediniz. Timberland bir VF Corporation markasıdır.