Yeşilin Gücü Adına!

Diesel’in spor-şık bir duruş sergileyen yeni modeli, yeşilin dingin gücünü yansıtıyor.

Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat ayrıcalığıyla buluşan Diesel’in yeni modeli sezonun en trend renklerinde yeşilin hakimiyetini alabildiğine hissettiriyor. Sportif tasarımıyla aktif yaşamayı seven erkeklere hitap eden saat, yalın ve güçlü bir duruş sergiliyor. Saatin ortasından geçen siyah şerit, özgün bir dokunuş olarak öne çıkarken; indekste kullanılan beyaz renk ise tasarıma dinamizm kazandırıyor.

Diesel’in birbirinden iddialı modellerin yer aldığı saat koleksiyonu, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde satışa sunuluyor.

Ürün Bilgisi:
DZ1983

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.