Yenilikçi ve teknolojik mobilya markası Ruum Store, e-spor dünyasını da es geçmiyor.

Yenilikçi ve teknolojik mobilya markası Ruum Store, e-spor dünyasını da es geçmiyor ve bir oyuncunun ihtiyacı olan tüm mobilya ekipmanlarını bünyesinde barındırıyor. Tasarımıyla ön plana çıkan, uygun fiyatlı oyuncu koltukları, geniş renk skalasıyla da her zevke hitap ediyor.

Geleneksel mağazacılık fikrini teknolojiyle birleştiren yenilikçi marka Ruum Store, fiziksel ve dijital kavramlarını bir arada sunan fijital deneyim mağazalarıyla, küçük alanlarda on binlerce ürünü tanıtma teknolojisi sunarak geleceğin mağazacılığını inşa ediyor. Teknolojiyle iç içe bir mobilya markası olan Ruum Store, oyun severlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.
Konforlu oyun deneyimi yaşamak için: “Asos Oyuncu Koltuğu”
Yüksek konfor ve özgün tasarımın buluşma noktası olan Asos Oyuncu Koltuğu, ergonomik yapısıyla eşsiz oyun oynama deneyimi sunuyor. Uzun ömürlü oturma süngerine sahip olan ürün; yüksek ayarlı, 360 derece dönebilen sessiz ve parke çizmez sağlam tekerlekleri sayesinde kolay kullanım fırsatıyla ön plana çıkıyor. Omurga desteğiyle özel bir mekanizmaya sahip olan ürün, saatlerce rahat oturma fırsatı sunuyor. %100 yerli üretim kumaşlarla Ruum Store tarafından dizayn edilen oyuncu koltuğu, çeşitli renk tonlarıyla gençlerin beğenisine sunuluyor. Kolay ve zahmetsiz kurulum olanağıyla da gönülleri fetheden Asos Oyuncu Koltuğu, 3.299,80 TL yerine 1.649,90 TL uygun fiyatıyla ruumstore.com adresinden satın alınabiliyor.
Oyunseverlerin Vazgeçilmezi “Vendetta Oyuncu Koltuğu”
Multifonksiyonel mekanizması ve modern tarzıyla oyun severlerin vazgeçilmezi haline gelen Vendetta Oyuncu Koltuğu, terlemeyi geciktiren özel kumaş yapısıyla konforlu oturma alanı sağlıyor. Geniş ölçüleriyle rahat oturma fırsatı sunan Vandetta Oyuncu Koltuğu, özgün tasarımıyla dikkat çekiyor. Geniş renk alternatifleri ve zengin kombinasyon seçenekleriyle göz kamaştıran ürün, elyaf dolgulu yastıklarıyla oyun deneyimini keyifli hale getiriyor. Boyun, bel ve sırt destekleriyle vücut formunu koruyan ürün, amortisör sistemiyle boy ölçüsüne göre ayarlanabiliyor. Ruum Store güvencesiyle 2 yıl garantisi bulunan oyuncu koltuğu, kolay kurulum seçeneği ve sepette 2.999,90 TL uygun fiyatıyla öne çıkıyor.