Yaz aylarını Estee Lauder ile yaşayın

Doğal ışıltıların ve mümkün olduğunca az ürünle göz alıcı görünmenin mevsimi olan sıcak yaz aylarında Estee Lauder’ın her biri görünümüzde ayrı bir fark yaratacak ürünleri ile doğal ve benzersiz bir ışıltıyı yakalayın. Estee Lauder’ın en ikonik serilerinden Bronze Goddess ve Sumputous Extreme Maskara ile tüm yaz kalıcı güzelliğin tadını çıkarın.
BRONZE GODDESS EAU FRAICHE PARFÜM (100 ML- 2325 TL// 50 ML-1910 TL)
Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche ile güneşin sıcaklığını, serin bir okyanusun esintisini ve sıcak kumları teninizde hissedeceksiniz. Fransız Riviera’sının güneşinin altın ışıklarından ve berrak mavi sulardan ilham alınarak tasarlanan yeni ambalaj görünümü; lüks, zarafet ve duygusallığı bir arada yansıtıyor. Bronze Goddess Eau Fraîche içeriğindeki hindistan cevizi, kehribar, sandal ağacı ve vanilya özlerinin ışıltısı ile birlikte her kullanımınızda çekici bir aura yaratır ve dikkatleri üzerinize çeker.
BRONZE GODDESS PARFÜM EDP (100 ML-2915 TL// 50 ML-2250 TL)
Bronze Goddess Eau de Parfum’un sıcaklığıyla sonsuz yaza dalın. Bergamot, Amber, Tiare Çiçeği ve Vanilya’nın lezzetli kremsi Hindistan Cevizi ile birleştiği kokuyla güneşin çekiciliğini teninizde hissedeceksiniz.
BRONZE GODDESS BRONZLAŞTIRICI PUDRA (1920 TL)
Bu süper lüks bitişli bronzer ile sonsuz yazı deneyimleyin. Yağ içermeyen bu bronzlaştırıcı pudra, yüz, dekolte ve teninize mükemmel bir görünüm ve ışıltı sağlar. Yağ kontrolü sağlayan dokusu ile parlama ve yağlanmayı engeller.
BRONZE GODDESS AYDINLATICI JEL PUDRA (1185 TL)
Güneşin ışıltısını cildinizde hissedin. Bronze Goddess Aydınlatıcı yumuşak dokusu ile cildinizde adeta bir inci ışıltısı yaratır. Yanaklarınızın üst kısımlarına ve alnınıza uygulamanın yanı sıra güneş ışığının yüzünüze çarptığı her noktaya uygulayarak da kullanabilirsiniz.
SUMPTUOUS EXTREME SUYA DAYANIKLI MASKARA (865 TL)
Suyla temas ettiğinde bile ekstra hacim etkisi! Orijinal Sumptuous Extreme Maskara ile kirpiklerle ilgili sevdiğiniz her şeyi, ekstra hacim, ultra kıvrık kirpikler, takma kirpik etkisi, tek bir üründe bulmanız mümkün! Üstelik waterproof özelliği ile gün boyu kalıcılık sağlıyor. Bulaşma ve topaklanma yapmadan gözlerinizin daha parlak, daha büyük, daha baştan çıkarıcı görünmesine yardımcı olur. Extreme Bold Volume ™ formülü ve üç yüksek hacimli fiberin karışımından oluşan fırça yapısı ile profesyonel bir uygulama yapabilirsiniz. Özel yapılı fırçası, kirpik uzantıları gibi davranarak kirpiklerin görünümünü arttırır ve büyütür. Ayrıca, kirpiklerinizi kremsi yapısı ve içeriğinde bulunan vitamin kompleksi ile de güçlendirir.