YARGICI Homeworks, doğal malzeme ve el işçiliği ile öne çıkan mobilyalarıyla bahçenizde harika bir yaz ortamı yaratmanızı sağlıyor.

İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile sezonun ruhunu yaşam alanlarınıza yansıtan YARGICI Homeworks, doğal malzeme ve el işçiliği ile öne çıkan mobilyalarıyla bahçenizde harika bir yaz ortamı yaratmanızı sağlıyor.
Her sezon genişleyen koleksiyonları ile bir yaşam biçimi sunan YARGICI, yeni sezonun ruhunu Homeworks Koleksiyonu’na da yansıtıyor. Dünyanın farklı bölgelerinden özenle seçilen ürünlerden oluşturulan Bahçe Koleksiyonu’nunda yer alan tekli ve ikili koltuklar, dış mekanlarda sezon ruhunu konforla buluşturuyor. Su geçirmez özellikli kumaş ve sentetik rattandan üretilen mobilyalar, tüm hava koşullarına karşı dayanıklılığıyla açık alanlarda keyifli bir yaşam ortamı sunuyor. YARGICI Homeworks Bahçe Koleksiyonu, doğallığı ve zarafeti buluşturan tasarımlarıyla bahçenizde doğanın eşsiz güzellikleriyle uzun yıllar boyunca keyifle kullanabileceğiniz bir atmosfer vadediyor.
Tik Ağacının Büyülü Dokunuşu: YARGICI Bahçe Koleksiyonu’ndan Şezlong ve Koltuklar!
Tik ağacından üretilen şezlong ve koltuklar, yazın dış mekanlarda su ve güneşin olumsuz etkilerine karşı koyarak uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Doğanın büyüsünü bahçenize taşıyan bu özel koleksiyon, hem estetik görünümleri hem de dayanıklı yapıları sayesinde, her dönemin vazgeçilmez parçalarından biri oluyor.
YARGICI Homeworks Koleksiyonu ile Yazın Keyifli Bir Ortam Sağlayın! Ürünlere, YARGICI mağazalarından ve yargici.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.