Pure Encapsulations Ürünleriyle Sonbahara “İyi” Başlangıç

Nestlé Health Science Türkiye’nin Pure Encapsulations takviye edici gıda ürünlerinden NRF2 Dtx Plus ile yaz sonrası sonbahara iyi başlangıç zamanı…

Pure Encapsulations ürünleri hem kalite standartlarını gözeten üretim süreçleri ile hem de kullanıcılara verdiği güvenle profesyonel bir iyi yaşam markası olurken, vegan ve vejetaryen dostu, glutensiz içerikli ürünler sunuyor.

Pure Encapsulations NRF2 Dtx Plus takviye edici gıda ürününün, içeriğindeki brokoli ekstraktı, glutatyon ve resveratrol ile 11 yaş ve üzeri kullanıcılarda öğünler arasında günde 1-2 kapsül olarak kullanılması öneriliyor. Pure Encapsulations NRF2 Dtx Plus, renklendirici, tatlandırıcı, koruyucu madde içermiyor ve klinik çalışmalar ile desteklenen formülasyonlara sahip.

Önerilen Tüketici Fiyatı: 330 TL

Nestlé Health Science Türkiye
İsviçre merkezli, dünyanın lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé’nin Medikal Beslenme alanında faaliyet gösteren Nestlé Health Science İş Birimi’nin temelleri 2007 yılında Novartis Tıbbi Beslenme Biriminin satın alınması ile atıldı. Temmuz 2007’den beri Türkiye Medikal Beslenme pazarında adı öne çıkan İş Birimi, faaliyet alanına Kasım 2018 itibariyle Tüketici Sağlığı ürünlerini de ekledi. Medikal Beslenme alanında güçlü markaları bünyesinde bulunduran İş Birimi’nin bu ürünleri, özel tıbbi beslenme gerektiren, beslenme bozukluğu, kanser, travma, genel cerrahi, yoğun bakım ve nöroloji gibi kritik alanlarda kullanılmakta olup, çocuklardaki pediyatrik alerjilerden, yaşlılardaki yetersiz beslenme sorunlarına kadar farklı sağlık problemlerine çözümler sunuyor. Şirket, “Optifast” ve “Optifibre” markaları ile Tüketici Sağlığı alanında hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte, doğuştan gelen Metabolik Hastalıklara yönelik, hastaların yaşam süresini ve kalitesini etkileyen ürünleri bünyesinde bulunduran “Vitaflo” iş birimi de Nestlé Health Science İş Birimi altında faaliyet gösteriyor.