Özel hissettiren tüm detaylar Address Hotel Istanbul’da

İstanbul’un filmlere konu olan romantik destinasyonu Anadolu Yakası’nda, lüks ve şıklığın buluştuğu Address Hotel Istanbul, rüya gibi bir düğün hayali kuran çiftlere unutulmaz bir düğün gecesi vaadediyor.

Dünyanın önemli lokasyonlarında yer alan ve 1 Ekim itibari ile İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermeye başlayan Address Hotels + Resorts’ün yeni Oteli Address Hotel Istanbul, sunduğu ayrıcalıklarla düğün sezonuna güçlü bir giriş yapıyor.

Çiftlerin hayalini kurduğu rüya gibi bir düğün konsepti Address Hotel Istanbul’da gerçeğe dönüşüyor. Kusursuz bir düğün için gereken tüm detayların yer aldığı düğün paketi ile masalsı bir dünyanın kapıları aralanıyor. Dekorasyon detaylarından şık sunumlarına kadar ayrıcalıklı bir düğün konseptini hayata geçiren Otel, beklentilerin çok ötesinde bir düğünün de mimarı oluyor.

Masal gibi bir düğün Address Hotel Istanbul’da hayat buluyor

Hizmet anlayışında lüks ve şıklığı ustalıkla harmanlayan Address Hotel Istanbul, zarif tasarımı, sunum zenginliği ve en ince ayrıntıların kusursuzca işlendiği 1074 metrekarelik Balo Salonu ile en özel günlerden biri olan düğün davetini masalsı bir geceye dönüştürüyor.

En özel gününüzde hayalini kurduğunuz atmosferi bir adım öteye taşıyarak size rüya gibi bir düğün yaşatmaya hazırlanan otel, hafızalardan silinmeyecek bir düğün için her detayı incelikle işliyor.

Özel hissettiren tüm detaylar Address Hotel Istanbul’da

Address Hotel Istanbul çiftlerin en mutlu gününde onları bir an olsun yalnız bırakmıyor. En ince ayrıntıları titizlikle hazırlayan deneyimli etkinlik ekibi, çiftlerin keyifli heyecanına ortak oluyor. Düğün menüsünün ön tadımıyla başlayan hizmetleri, Balo Salonun Fuayesinde gerçekleşecek ön kokteyl takip ediyor. Gelin ve damat için özel hazırlanan Executive Suitte çiftleri özel sürprizler karşılıyor. Birbirinden lezzetli aperatiflerin yer aldığı sunumlara muhteşem bir İstanbul manzarası eşlik ediyor.
Süitte konaklayan çiftlere aynı zamanda The Restaurantta kahvaltı veya odalarına serpme Türk kahvaltısı seçenekleri sunuluyor. Otel çiftlere sunduğu düğün sonrası sürprizleriyle de farkını ortaya koyuyor. Address Istanbul sunduğu ayrıcalıklarla çiftlerin en mutlu gününü unutulmaz kılıyor.

Address Istanbul Hakkında:
Emaar Türkiye tarafından hayata geçirilen Address Istanbul, Emaar Hospitality Group bünyesindeki uluslararası otel zinciri Address Hotels + Resorts’un İstanbul’daki yeni oteli. 5 yıldızlı zincir otel, Anadolu yakasının ilk ve tek lüks oteli olma unvanına sahip. Address Istanbul iş, tatil ve grup seyahatleri için birinci sınıf lüks yaşam deneyimi ile sektöre yeni bir kimlik kazandırıyor.
Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan EMAAR’ın Türkiye’de 3 büyük projesi bulunuyor. Bunlardan en büyüğü olan Emaar Square, farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitlendirilen binalarıyla modern alternatifler sunuyor. Alışveriş Merkezi, Residences, Offices, Heights ve Address Istanbul ile hizmet veren Emaar Squar, sunduğu ayrıcalıklarla Anadolu Yakasının gözde ve lüks yaşam merkezi olarak konumlanıyor.

Emaar Türkiye Hakkında:
1997 yılında Dubai’de kurulan Emaar Properties dünyanın en önde gelen gayrimenkul yatırım ve geliştirme şirketlerinden biri olarak global ölçekli yatırımları ile gayrimenkul geliştiriyor. Bunun yanı sıra turizm ve eğlence, otel ve tatil köyleri, alışveriş merkezleri, perakende, ticari kiralama ve teknoloji sektörlerinde de faaliyet gösteriyor. 2006 yılından bu yana ülkemizde de faaliyet gösteren Emaar Türkiye’nin ilk projesi olan Toskana Vadisi, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasına sahip 500 konuttan oluşuyor. Rixos’la birlikte hayata geçirdiği The Land of Legends Theme Park projesi, 2016’dan bu yana Antalya’da hizmet veriyor. Emaar’ın Türkiye’deki 3. ve en büyük projesi ise İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Emaar Square. Çamlıca’daki dev karma projenin alışveriş ve yaşam merkezi Emaar Square Mall, farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitlendirilen Residences, Heights, Address Residence Istanbul, Address Residence Skyview Istanbul kategorilerde toplam 1073 konut bulunuyor. Emaar’ın lüksün ötesinde bir hizmet anlayışı sunan otel zinciri Address Hotel ise 2021 yılının yaz aylarında misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.