Neostrata’dan Çevresel Faktörler İçin Etkili Güneş Koruması

Güçlü, stabil ve etkili formülleriyle her cilt endişesine uygun çözümler sunan Neostrata, tek üründen oluşan Defend serisinin mineral ekranlı koruyucusuyla güneş ışığını yansıtarak zararlı ışınların cildin alt katmanına ulaşmasına engel oluyor.

Geniş spektrumlu SPF 50 mineral güneş koruyucu, Titanyum Dioksit ve Çinko Oksit minerallerini bir araya getirdiği özel formülüyle cildi UVA ve UVB ışınlarının yarattığı yaşlanma etkilerine karşı koruyor. Mat bitişli ve hafif renkli krem cilt tonunu eşitlerken cildin nem bariyerini çevresel faktörlere karşı savunuyor ve güneş yanığı oluşumunun önlenmesine yardımcı oluyor. İçeriğindeki E vitamini ve yeşil çay özü gibi güçlü antioksidanlar sayesinde serbest radikal hasarına karşına koruma sağlıyor. Güneşe maruz kalmadan 15 dakika önce yüz ve boyun bölgesine uygulanan koruyucu, içerdiği Poli Hidroki Asitler ile cilt matriksini koruyor ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor.

Yağ içermeyen parfümsüz formülü ve gözeneklere dolmayan yapısıyla tüm cilt tipleri için uygun Neostrata Defend mineral güneş koruyucuya ulaşabileceğiniz seçkin eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/neostrata/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz.