Megna çantalı Foodie ile siz nereye sağlıklı lezzetler oraya

Sağlıklı beslenmek isteyip de günlük hayatın koşuşturmacası arasında buna fırsat bulamayanlardansanız elektrikli modern sefer tası Foodie tam size göre. Siz de Foodie ile sağlıklı yemeklerinizi pişirebilir ya da birbirinden şık Megna taşıma çantası ile Foodie’yi gittiğiniz her yere götürerek yemeklerinizi istediğiniz anda sıcacık yiyebilirsiniz.

Teknoloji ve tasarımı bir araya getirerek her alanda fark yaratan Arzum’un ürettiği Türkiye’nin ilk elektrikli modern sefer tası Foodie, sağlıklı ve lezzetli yemeklere ulaşmayı kolaylaştırıyor. Arzum’un, özgün ve cool bir stil sunan Megna Studio iş birliğinde tasarladığı Megna taşıma çantası ise sağlıklı lezzetlerin her an yanınızda olmasını sağlıyor. Modern şehirli insanların hareketliliğine ayak uyduracak Foodie ve Megna iş birliği sağlıklı beslenmeye özen gösterenleri yeni moda ikonlarına dönüştürecek.

Şık tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlıyor
Evde yemeklerinizi pişirmenize, istediğiniz yerde ısıtarak sağlıklı bir şekilde beslenmenize yardımcı olan Foodie; ister işte ister okulda, modern hayatta sağlıklı yaşamın anahtarı oluyor. Foodie ile her türlü sebzeyi istediğiniz anda buharda pişirebilir ya da evde pişirdiğiniz birbirinden sağlıklı ve lezzetli yemekleri 15 dakika gibi kısa sürede ısıtarak sıcacık yiyebilirsiniz. İhtiyaca göre çift ya da tek katlı kullanılabilen, ergonomik ve şık tasarımıyla her ortama kolayca uyum sağlayabilen Foodie ile üç çeşit yemeği yanınızda taşıyabilirsiniz. Arzum Foodie ile yumurtanızı dışarıda haşlayabilir ve pirinç pilavı pişirebilirsiniz.

En zorlu ve uzun yolculuklarda yiyecekleri güvenle taşıyın
Vakumlu kapakları ile en zorlu ve uzun yolculuklarda dahi yiyeceklerinizi güvenle taşıyabilir, ilk anki tazeliğini uzun süre koruyabilirsiniz. Beyaz, candy ve siyah renk seçeneklerinin sunulduğu Foodie’yi ister çevre dostu taşıma çantası ile taşıyabilir, ister Megna taşıma çantasıyla kıyafetlerinizle uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Her an her yerde sağlıklı ve sıcak öğünlerin vazgeçilmezi olacak Foodie ve Megna çantasına Arzum satış noktalarından ve arzum.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:
Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 55 yıllık sektör birikimiyle ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA’lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019’un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.