Maurice Lacroix’ten AIKON Skeleton Urban Tribe

Bir şehre eşsiz siluetini kazandıran, gökdelenlerden ilham alan Maurice Lacroix AIKON Skeleton Urban Tribe, Saat&Saat mağazalarında saatseverleri bekliyor.

Dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat & Saat farkıyla sunulan Maurice Lacroix’nın sınırlı sayıda üretilen AIKON Skeleton Urban Tribe modeli, modern şehirlerin karmaşık dokusunu yansıtıyor. Çok sevilen AIKON Urban Tribe modelinin ardından, sınırlı sayıda üretilen bu, şehirde zamanı yakalıyor.

Metalık gri kasası ve iskelet kadranı ile dünyanın en canlı şehirlerini dolduran caddeleri ve bulvarlarını tanımlayan beton, cam ve çelik yapılardan esinlenen AIKON Skeleton Urban Tribe, safir camıyla kadrandaki mekanizmayı görünür kılıyor. Entegre bilezikle donatılmış bu yeni saat, tüm AIKON modellerinde olduğu gibi eşsiz bir kullanım konforu sunuyor.

Maurice Lacroix’ın eşsiz saat koleksiyonlarına Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr üzerinden ulaşılabiliyor. Online siparişlerde hızlı teslimat, hediye paketi ve kolay iade opsiyonlarından da faydalanılabiliyor.

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.