Maurice Lacroix Masterpiece Gravity ile zamanın kontrolüne yeni bir anlam katıyor.

İsviçreli saat markası Maurice Lacroix, ayrıntıya verdiği önemle modern ve geleneksel kimliği tasarım modeli Masterpiece Gravity, ile zamanın kontrolüne yeni bir anlam katıyor.

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Maurice Lacroix; renklerin, derinliklerin ve dokuların zevkli bir şekilde bütünleştiği yeni tasarım modeli “Masterpiece Gravity” ile saat tutkunlarının beğenisini kazanıyor.

Masterpiece Gravity modeli; gümüş tonlu kadranı, gümüş ve beyaz tonların rafine eşleşmesi, kadranın sağ üst köşesinde, merkezi olmayan saat gösterimi ile estetik ayrıntılara dikkat çekiyor.

Kahverengi timsah derisi kayışa sahip tasarımın kadranında, markanın ‘M’ logosunun bulunduğu saat 12 dışında her saat romen rakamlarıyla gösteriliyor. Akrep ve yelkovanın sarı altın kaplaması ise şıklığı ön plana çıkarıyor.

Geleneksel saat yapım kimliği ve ayrıntıya verdiği önemle kaliteli saat tutkunlarına hitap eden marka; otomatik mekanizması, 43 mm kasa çapı, safir kristal cam özelliği, 50 saat güç rezervi ve küçük saniye göstergesi ile fark yaratmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Maurice Lacroix’nın göz alıcı saat koleksiyonları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde yer alıyor.

Ürün Bilgisi:
ML-MP6118SS001115-1