Mandarin Oriental, Bodrum, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş romantik bir akşam yemeğini sizin için planlıyor

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş romantik bir akşam yemeğini sizin için planlıyor. Ege Denizi’nin göz kamaştıran manzarasının eşsiz lezzetler ile buluştuğu Mandarin Oriental, Bodrum, unutulmaz anılar biriktireceğiniz bir deneyim sunuyor.
Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan ve her detayı ile misafirlerine kusursuz bir tatil deneyimi yaşatan Mandarin Oriental, Bodrum, yeniliklerin ve sürprizlerin yer aldığı konaklama seçenekleri ve imza lezzetleri ile Ege kıyılarının vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Mandarin Oriental, Bodrum, sevdiğinizle başbaşa kalabileceğiniz ve her anı titizlikle planlanan romantik bir akşam yemeğini incelikle düşünülmüş detaylarla sunuyor. Deniz kenarında yıldızların altında ya da size özel kabanada, seçkin dokunuşlar ve enfes lezzetlerin bir arada sunulduğu romantik akşam yemeği tatilinizi unutulmaz kılıyor.
Konsept menüleri ve özgün lezzetleri ile çok sayıda ödüle layık görülen Mandarin Oriental, Bodrum, bu geceye özel dört farklı menü alternatifi sunuyor. Balık, et, Uzakdoğu Mutfağı ve vegan alternatifleri ile tüm detayları düşünülmüş lezzetler Mandarin Oriental, Bodrum imzası taşıyor. Balık çorbası ve kuşkonmaz ile servis edilen kurutulmuş levreğin öne çıktığı balık menüsü mereng ve lime sos ile sunulan narenciye turtası ile tamamlanıyor. Diğer menü seçeneğinde ise beş baharatlı ördek göğsü, Vietnam usulü noodle salatası ve çıtır sebzeli spring roll gibi lezzetler Uzak Doğu Mutfağından vazgeçemeyenlerin tercihi oluyor. Hardal ile lezzetlendirilmiş çıtır dana pepperoni salatası, dana yanağı ile sunulan bao bun ve trüflü patates püresi ile servis edilen ızgara dana bonfile ise Mandarin Oriental, Bodrum’un geceye özel olarak hazırladığı bir diğer menü alternatifini oluşturuyor. Çilekli salsa ve ay çekirdekleri ile servis edilen fırınlanmış avokado, közlenmiş biber sosu, beluga mercimeği ve chimichurri sos ile sunulan kızarmış karnabahar gibi özel lezzetlerden oluşan vegan menü ise zencefilli panna cottanın ferahlatan aroması ile tamamlanıyor.
Siz de sevdiğinle başbaşa göz kamaştıran ambiyans, eşsiz lezzetler ve seçkin dokunuşların bir arada sunulduğu romantik bir akşam yemeği planlıyorsanız rezervasyon ve sorularınız için lütfen www.mandarinoriental.com/bodrum adresini ziyaret ediniz.

Mandarin Oriental, Bodrum Hakkında
Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanmaktadır. Resort, 100 yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş ve ferah konaklama alanına sahip olup tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, tam donanımlı ve özel mutfaklı apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 132 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği restoran ve barlara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmaktadır. Ayrıca çeşitli organizasyonlar için uyarlanmış etkinlik alanları, bölgenin en lüks markalarının bir araya geldiği alışveriş alanı, özel kum plajları ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla Resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek kusursuz bir keyif noktası haline gelmiştir.

Mandarin Oriental Hotel Group Hakkında
Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisi. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 24 ülke ve bölgede, her biri grubun Doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 36 oteli ve yedi rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.