L’Oréal Türkiye, her alanda teknolojiyi merkeze alan çalışmalara imza atıyor.

Lider Tekno-Güzellik şirketi L’Oréal Türkiye, her alanda teknolojiyi merkeze alan çalışmalara imza atıyor. L’Oréal, global ölçekte başlattığı “Calling All Innovators & Disruptors” isimli proje ile mühendislik öğrencileri ve mühendislik bölümü mezunlarını bünyesinde çalışmaya davet ediyor.

Liderlik gelişimi, yetenek yönetimi, çeşitlilik ve kapsayıcılık yaklaşımlarıyla öne çıkan L’Oréal Türkiye, bünyesinde mühendis adayları ve mühendislere de pek çok fırsat sağlıyor. “Calling All Innovators & Disruptors” isimli projeyle kapılarını yeni mezun profesyonellere ve öğrencilere açan şirket, tüm adaylara sonsuz kariyer olanakları sunuyor.

Varoluş amacı dünyayı harekete geçiren güzelliği yaratmak olan L’Oréal; aynı zamanda fark yaratacak ölçek ve araçlara, öncü ve çevik bir kültüre sahip. Uzmanlık ve becerilerini geliştirmek isteyenler için kapsamlı bir ekosistemin bulunduğu L’Oréal’de, sürücü koltuğunda çalışanlar yer alıyor. Tüm bunlarla L’Oréal, mühendislik alanındaki profiller için ideal bir çalışma ortamı sağlıyor.

Kapılarının tüm yeni mezun mühendis ve mühendis adaylarına açık olduğunu belirten L’Oréal Türkiye Ülke İnsan Kaynakları Direktörü Murat Yüksel, kampanyaya değinerek şunları söyledi: “Öncü uygulamalarıyla sektörde farklı bir konumda bulunan L’Oréal Türkiye, Tekno-Güzellik vizyonunu insan odaklı anlayışla birleştiriyor. Çalışan gelişimi konusuna önem veriyor, genç kuşağa kendi alanlarını genişletme imkânı sağlayarak start-up yaklaşımıyla çalışma ortamı sunuyoruz. Yenilikçi, gelişime açık ve her zaman birbirini besleyen bir kültüre sahibiz. İnovasyon, ortak akıl, birlikte çalışma ve ekipler arası sosyal etkileşim, üzerine önemle eğildiğimiz konular arasında yer alıyor. Yeni projemiz aracılığıyla, yetkinlikleriyle şirketimize değer katacak, yenilikçi ve ezber bozan mühendis adaylarını L’Oréal Türkiye ailesine katılmaya davet ediyoruz.”

Güçlü etik prensipler üzerine kurulu yapısıyla L’Oréal; çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık kavramlarına olan bağlılığını da ön planda tutmaya devam ediyor.