Levi’s® Yılbaşı “Give Better” Diyor

Levi’s® bu sezon yılbaşındaki hediye verme geleneğine daha düşünceli bir yaklaşımı teşvik ediyor. 2022 yılında da “Give Better” kampanyasını sürdüren Levi’s®, yılbaşı ritüellerinin her aşamasını kolaylaştırıyor. Birlikteliği ve anlamı bir araya getirmenin mükemmel yolu, bu kampanyadan geçiyor.

“Give Better” kampanyasının özünde zamansız bir stil hediye etme arzusu yatıyor. Zamansız stil, bir parçayı yıllarca giyilebilir kılıyor; bu da Levi’s®’ın “Daha İyisini Al, Daha Uzun Giy” felsefesinin yapıtaşını oluşturuyor. İkon haline dönüşen Levi’s® 501® jean pantalonun zamanın değer kattığı duruşu, Levi’s®’ın sürdürülebilirlik konusundaki önderliğini vurguluyor. Denim kalıpları ve stilleri yıllar içinde değişebilse de, Original Levi’s® 501® 1873 yılındaki doğumundan bugüne zamansız bir parça olmayı sürdürüyor.

İşte bu nedenle, bu sezonun “Give Better” kampanyasında Levi’s® 501®’in denim yıkama ve renk yelpazesi dikkat çekiyor. 501® Originals serisi, hem kadınlar hem erkekler için raflarda yerini alıyor. Gold Tab koleksiyonunda yer alan canlı ana renkleri renk paletinde bulunduran eşofman, kapüşonlu üst ve tişört gibi kapsül ürünlerin yanı sıra atlet, jogger ve tozluk gibi daha sportif parçalar bu ikonik hediyeye eşlik ediyor.

“Daha İyisini Ver” kampanyası, kaliteli kapsül parçaları odak noktasına alıyor. Zamansız stil çizgisini takip eden ve iyi işçilikle yapılmış kapsül ürünler, gardıroplara uzun ömürlülük vaat ediyor. Kalite, modası asla geçmeyen ve giysilerin uzun ömürlü olmasını sağlayan bir nitelik olarak karşımıza çıkarken aynı zamanda kaliteyi anlamlı hale getiriyor. Yılbaşı için, yıllarca sevileceğini ve giyileceğini bildiğiniz bir parçadan daha iyi bir hediye ne olabilir?

Dekupelere https://we.tl/t-7jGPlRmhJX linkinden ulaşabilirsiniz.

Levi Strauss & Co. Hakkında:
Levi’s® markası, klasik Amerikan stilini ve zahmetsiz havalılığı özetler. 1873’te Levi Strauss & Co. tarafından icat edilmelerinden bu yana, Levi’s® jean’ler, nesiller boyu insanların hayal gücünü ve sadakatini yakalayarak dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline geldi. Bugün, Levi’s® marka portföyü, hazır giyim sektöründe benzeri olmayan öncü ve yenilikçi bir ruhla gelişmeye devam ediyor. Önde gelen denim giyim ve aksesuar yelpazemiz 110’dan fazla ülkede mevcut olup, dünyanın dört bir yanındaki bireylerin kişisel tarzlarını ifade etmelerine olanak tanır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.levis.com.tr ‘yi ziyaret edin.