La Mer Skincolor Koleksiyonu ile cildinize bakım yapın.

The Soft Fluid Long Wear Foundation Broad Spectrum SPF 20
La Mer The Soft Fluid Long Wear Foundation Broad Spectrum SPF 20 ile cildinize kusursuz bir görünüm sağlarken bakım yapın! Cildinizi nemlendirirken koruyucu bir bariyer oluşturan ve aynı zamanda aydınlık bir bitiş sağlıyor. İyileştirici nemlendirmeyi, göz alıcı renklerle buluşturan bu bakım, cildin doğal güzelliğini ortaya çıkarırken gözeneklerin ve kusurların görünümünü iyileştiriyor. Ayrıca SPF 20 koruma faktörü ile cildinizi gün içinde maruz kaldığınız güneş ışınlarına karşı da koruyor. Ağırlık hissi yaratmayan, kalıcı, doğal dokunuşu ve ayarlanabilir kapatıcılığı ile lüksü cildinizde hissedeceksiniz.
Ürün Fiyatı: 3.250 TL

The Luminous Lifting Cushion Foundation Broad Spectrum SPF 20
İkonik cilt bakımı ve ışıltılı kapatıcılık, The Luminous Lifting Cushion Foundation Broad Spectrum SPF 20’de kusursuz bir cilt için bir araya geliyor! Mucize İksir™’in iyileştirici hidrasyonu ve renkli kapsül teknolojisi ile cilde taze, kusursuz bir görünüm verirken dolgun ve daha sıkı bir his katarak ışıltı veriyor.
Ürün Fiyatı: 3.250 TL

The Powder
Cildi yenileyici Mucize İksir™ ile oluşturulan pudra ışığı yansıtır, ciltle mükemmel bir şekilde birleşerek kusursuz bir bitiş sunar. Denizin iyileştirici gücünden elde edilen parçacıklar bu eşsiz formülün makyajı kusursuz göstermesine yardımcı olur.
Ürün Fiyatı: 2.290 TL