Klorane’den bir yenilik daha: Mango Özlü Yıpranmış ve Kuru Saçlar Serisi

Klorane, mango mucizesinden ilham aldığı Mango Özlü Yıpranmış ve Kuru Saçlar Serisiyle, kuru ve yıpranmış saçlara etkili çözüm sunuyor.
Avrupa’nın 1 numaralı doğal saç bakım markası Klorane’in, kuru ve yıpranmış saçlara özel geliştirdiği Mango Özlü Yıpranmış ve Kuru Saçlar Serisi, saçı güçlendirerek ihtiyacı olan günlük bakımı sağlıyor. Şampuan, saç kremi, maske ve katı şampuandan oluşan ve besleyici mango yağıyla zenginleştirilmiş seri, doğal içerikli formüllerden oluşuyor. Kuru ve yıpranmış saçları besleyerek kökten uca günlük koruma sağlayan seri ilk uygulamadan itibaren saçın kaybolan canlılığını ve parlaklığını yeniden kazanmasına yardımcı oluyor.
Mevsimsel hava koşulları, kimyasal işlemler, aşırı ısı, sık yıkama ve yanlış ürün kullanımı gibi birçok etkenden kaynaklı kurumuş ve yıpranmış saçlar için geliştirilen Mango Özlü Yıpranmış ve Kuru Saçlar Serisi, saçın ihtiyaç duyduğu günlük bakımı sağlayarak saçı besliyor ve nem dengesini koruyor. Yüzde 86 doğal içerikli besleyici şampuan, saç kremi, maske ve katı şampuandan oluşan seri kuru ve yıpranmış saçlarda güçlü etki göstererek canlı, parlak ve sağlıklı görünmelerini sağlıyor.
Mango Özlü Yıpranmış ve Kuru Saçlar Serisi
Kuru Saçlara Uygun Mango içerikli Besleyici Şampuan 400 ml 459 ₺
Kuru Saçlar İçin Mango İçerikli Besleyici Saç Kremi 200 ml 389 ₺
Kuru Saçlar İçin Mango İçerikli Besleyici Maske 150 ml 549 ₺
Kuru Saçlar İçin Mango İçerikli Besleyici Katı Şampuan 80 g 299 ₺