Jacques Philippe ile Aşkın Zamanı Yok!

İsviçre saatçiliğinin ustalığını zarif tasarımlarla buluşturan Jacques Philippe, yeni modelleriyle Sevgililer Günü için iddialı hediye alternatifleri sunuyor.

Saat tutkunlarıyla dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörüSaat&Saat farkıyla buluşan Jacques Philippe, 14 Şubat hediyesi arayan kadınlar ve erkekler için birbirinden şık tasarımlar sunuyor. Bu tasarımlardan biri olan Jacques Philippe’in kadınlar için tasarladığı modeli, zarafetiyle dikkat çekiyor. Pembe altın renginin çelikle eşsiz bir uyum sergilediği saatin, bezelinde ve kadranında kullanılan Swarovski® taşlar göz alıyor. Kadrandaki çizgisel desenler ve takvim detayı ise dinamizmi arttırıyor.

Jacques Philippe’in iddialı tasarımlardan hoşlanan erkekler için sunduğu yeni modeli ise çeliğin güçlü duruşunu gözler önüne seriyor. Siyah kadranda kullanılan rose gold rengindeki dokunuşlar ve sıra dışı takvim detayı Jacques Philippe’in saatçilikteki ustalığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Jacques Philippe’in benzersiz tasarımlarının yer aldığı koleksiyonları, Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tradresinde yer alıyor.

Ürün bilgisi:

JPQLS083328

JPQGC031346

Saat&Saat hakkında:

Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise JacquesPhilippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.