Hande Aydın, L’Oréal Türkiye Profesyonel Ürünler Divizyonu Satış Direktörü görevine atandı.

Hande Aydın, kuaförlük sektörüne yön veren L’Oréal Türkiye Profesyonel Ürünler Divizyonu’nda Satış Direktörü olarak görev alacak.

Hande Aydın, kariyerine 2009 yılında L’Oréal Türkiye’de başladı. L’Oréal Türkiye Profesyonel Ürünler Divizyonu’nda 13 yıl boyunca farklı görev ve sorumlulukları başarıyla yerine getiren Hande Aydın kariyerini, 2022 yılında bölümün Dijital ve E-Ticaret süreçlerine liderlik ederek sürdürdü. Kérastase & L’Oréal Professional markalarının dijital dönüşüm süreçlerinde görev alan Hande Aydın, Profesyonel Ürünler Divizyonu’nun gelişiminde bilgi birikimi ve tecrübesiyle önemli bir rol oynadı. Daha sonra L’Oréal Türkiye Profesyonel Ürünler Divizyonu Dijital & E-Ticaret Müdürü görevini üstlenen Hande Aydın, yenilikçi yaklaşımı ve stratejik yetenekleriyle divizyonun dijital dönüşüm ajandasına çok değerli katkılarda bulundu.

Son olarak; 110 yıldan beri saç bakım sektörünün dünyada öncüsü olan Profesyonel Ürünler Divizyonu’nda Satış Direktörü görevine getirilen Hande Aydın, divizyonun iş ortaklarına daha fazla odaklanarak pazara gidiş sistemlerinde ve satış kanallarında strateji oluşturmaktan sorumlu olacak ve divizyonun giderek artan büyümesine önemli katkılar sağlamaya devam edecektir.

L’Oréal Profesyonel Ürünler Divizyonu Hakkında
L’Oréal Profesyonel Ürünler Divizyonu 110 yılı aşkın bir süredir saç bakım sektörünün dünyada öncüsü olarak çalışmaya devam ediyor. Misyonumuz, profesyonel güzelliği her zaman yeniden keşfetmek ve müşteri odaklı bir yaklaşımla sektörümüzün dijital dönüşümüne öncülük etmektir. Dünya çapındaki 6 global markamız ve 3 yerel markamız sayesinde profesyonellere ve tüketicilere her zaman daha iyi, daha güvenli ve daha sürdürülebilir profesyonel saç bakımı, deneyimleri ve hizmetleri sunuyoruz.