Gc’den Modern Bir Klasik

Zengin saat koleksiyonlarıyla farklı zevklere hitap eden Gc’nin yeni modeli, modern ve iddialı çizgisiyle tüm dikkatleri üzerinde topluyor.

Dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Gc’nin yeni modeli, çelik ve rose gold rengini modern bir tasarımla buluşturuyor. Klasik Gc çizgilerine sahip saatin, sedef kadranı yalın duruşuyla öne çıkıyor. İndekste Roma rakamlarıyla birlikte kullanılan çizgiler, günümüz ile geleceği buluştururken; bezelde bu tasarımın şıklığını tamamlıyor. Bezelde kullanılan sayılar ve vida detayları, saatin estetik duruşunu taçlandırıyor.

Gc koleksiyonunda yer alan birbirinden iddialı tasarımlara sahip erkek ve kadın saatlerini Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Ürün Bilgisi:
GCZ05002L1

Saat&Saat hakkında:
Temelleri 1971 yılında atılan Saat&Saat, 1994 yılından itibaren markalaşıp dünyaca ünlü markaların Türkiye’de distribütörlüğünü alarak müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden asla taviz vermeyen, profesyonel bir yönetim anlayışla büyümesini sürdürdü. 2006 yılında perakende sektörüne adım atan Saat&Saat, 2016’da dünya markası Welder’in tüm haklarını satın aldı ve aynı yıl Wesse markasını da portföyüne ekledi. 2017’de Cerruti 1881 markasının Türkiye lisans anlaşmasını yaptı. 2020 yılında ise Jacques Philippe markasını kendi bünyesine katıp, U.S. Polo Assn. markasının da 34 ülkede üretim ve satış haklarını alarak global arenaya adım attı. 2021 yılında Milano X Change markasının da haklarını satın alan Saat&Saat; RaymondWeil, Maurice Lacroix, Versace, Emporio Armani, Gc, Michael Kors, Guess, Fossil, TommyHilfiger, Lacoste, Diesel, DKNY, Skagen gibi dünyaca ünlü 30’a yakın markanın Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 165 mağazası ve 600 bayisinin yanı sıra dünyaca ünlü saatleri www.saatvesaat.com.tr adresi üzerinden de saat tutkunlarının beğenisine sunuyor. Türkiye’de tek yetkili teknik servis hizmetini de sunan Saat&Saat, ayrıca sektörde ilk ve tek olan “tüm mağazalarda teknik servis” hizmetiyle markası ne olursa olsun tüm saatler için teknik destek sağlıyor.