Gazella Turizm tatil turları sizi dünyanın her köşesine götürür

1996 yılından bu yana yenilikçi turizm fikirleriyle seyahat tutkunlarını farklı coğrafyalarla buluşturan Gazella Turizm, bayram tatilini benzersiz bir seyahat planıyla geçirmek isteyenleri dünyanın farklı destinasyonlarını keşfetmeye davet ediyor. “İleri Seviye Gezgin”ler Gazella Turizm ile lüks, konforlu ve romantik deneyimler yaşamaya hazırlanıyor.

1996 yılından bu yana Türkiye’de turizm sektörünü yenilikçi projelerle buluşturan Gazella Turizm, seyahat tutkunlarının hayallerini gerçekleştirmelerini mümkün kılan özel turlar geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda hem dünyanın turistik açıdan önde gelen büyüleyici destinasyonlarını tur paketleriyle “İleri Seviye Gezgin”lere sunan Gazella Turizm, akıllarda iz bırakan sokaklar, doğal alanlar, tarihi mekanların yanı sıra nehirler ve açık denizlerde de tatilini eşsiz deneyimlerle geçirmek isteyenlere temas ediyor.

Gazella Turizm, bu yıl da bayram tatilini lüks, konforlu ve romantik deneyimlerle geçirmek isteyenleri hayalini kurdukları yolculuğa çıkmaya davet ediyor.

Bayram tatilinde dünyayı farklı perspektiflerden keşfetmek mümkün
Gazella Turizm’in bayrama özel olarak hazırlanan tur paketleriyle Avrupa’nın keşfedilmeyi bekleyen büyüleyici şehirlerinde unutulmaz bir deneyim, Adriyatik Kıyılarında romantik bir yolculuk veya Ürdün’de göz kamaştırıcı, mistik bir doğa-tarih turu tercih edilebiliyor. Tur paketleri arasında dans ve müziğin ülkesi olarak da bilinen Küba da yer alıyor ve Gazella Turizm’i tercih eden gezginler Küba’nın eşsiz kültürünü deneyimleme fırsatı buluyor. Renkli kültürü ve özgün mutfağıyla Meksika ve Maya Rivierası ise bayram tatilinde tercih edilebilecek bir diğer tur paketi olarak gezginlere sunuluyor.

Gezginler, Gazella Turizm’in tur paketleri kapsamında tercih ettikleri destinasyon boyunca planlanmış olan özel turlara katılarak benzersiz bir tatili yaşayabiliyor.

Gazella Cruise ile nehirlerde geçecek özel bir bayram tatili
Gazella Turizm çatısı altında, açık denizlerde ve Avrupa’nın büyüleyici rotalarını kapsayan nehirlerinde gemi turlarıyla Gazella Cruise ise bayram tatilini her açıdan unutulmaz kılmak isteyen “İleri Seviye Gezgin”lere özel turlar sunuyor. 8 gün sürecek olan iki farklı tur paketi ile Fransa, Norveç ve Hollanda’nın farklı açılardan izini süren nehirlerde konforlu bir yolculuğa çıkılabiliyor. Turlar kapsamında nehirlerin en özel limanlarında demir atılıyor ve gezginler böylelikle şehirleri limanlarından başlayarak keşfe çıkabiliyor. Bayram tatilini kapsayan turlarda ayrıca yolculuk boyunca keyifli ve eğlenceli aktiviteler de seyir boyunca deneyimlenebiliyor.

Gezginler, gemide geçirdikleri sürede açık ve kapalı havuzların, jakuzilerin tadını çıkarabiliyor; güneşlenme alanlarında keyifli vakit geçirebiliyorlar. Dünya mutfaklarından yemeklerin servis edildiği restoranda yeni lezzetleri tadabilen gezginler ayrıca çeşitli özel gösteriler ve etkinliklerle de eğlenceli bir yolculuk deneyimi yaşayabiliyorlar.

Gazella Turizm’in bayrama özel turlarına https://www.gazella.com/ adresinden ulaşılıyor.

Gazella Turizm hakkında
1996’da kurulan Gazella Turizm, tüm dünyada keyifle gezeceğiniz yerlere yaratıcı, konforlu ve özenle tasarlanmış konsept turlar düzenler; özgün seyahat anlayışı ve yüksek hizmet standardı ile kendinizi özel hissedeceğiniz eşsiz deneyimler sunar. Tam Hizmet Acentesi yaklaşımıyla uçak bileti, vize, yurtiçi ve yurtdışı otel rezervasyonu gibi tüm seyahat ihtiyaçlarınıza cevap verir. Gazella MICE ise, uzmanlaşmış ekibi ile kongre, özel organizasyon, toplantı ve bayi organizasyonları konusunda hizmet veren yenilikçi, çok yönlü ve uluslararası alanda güvenilirliğini kanıtlamış bir turizm acentesidir. www.gazella.com