FOREO KIWI™ ile akne probleminin önüne geçiyor!

Dünyanın önde gelen cilt teknolojisi markası FOREO, KIWI™ koleksiyonunu piyasaya sunuyor ve böylece İsveç’in en iyi ’emiş gücü’ ürünleri üretme geleneğini sürdürüyor. Hiçbir şey bir İsveç ürünü gibi ‘vakumlayamaz’ kampanyası sadece yeni bir koleksiyon sunmakla ilgili değil, aynı zamanda İsveç kökenlerine ve 50 yıl önce harika bir kampanya yaratan ünlü bir İsveç markasına saygı duruşunda bulunuyor.

KIWI™ koleksiyonu iki üründen oluşuyor: KIWI™ Derma; cilt dokusunu daha pürüzsüz, daha eşit hale getirmek, daha genç ve daha rafine görünmesini sağlamak için yeniden yüzeye çıkaran elmas mikrodermabrazyon gözenek vakumu sunarken, KIWI™; gözeneklerdeki gizli (ya da o kadar da gizli olmayan) kirleri eski gözenek bantlarının hayal bile edemeyeceği kadar iyi emen bir vakum imkanı sunuyor.

Bu koleksiyonu gururla ifade eden FOREO; Hiçbir şey bir İsveç ürünü kadar ’emiş gücüne’ sahip olmadığını vurguluyor. 50 yıl öncesinden başlayan hikâye, ünlü bir İsveç markasının; ‘Hiçbir şeyin elektrikli süpürgeleri gibi emiş gücüne sahip olmadığını’ iddia eden bir pazarlama sloganına dayanıyor. İngiliz pazarı için tasarlanan bu kampanya; ’emiş gücü’ kelimesinin ‘ kötü ‘ anlamına gelmediğini kanıtlıyor. ABD’de ise slogan, ‘emiş gücü’ kelimesi yüzünden komik bulunuyor ve pek çok kaynak bu kampanyayı bir pazarlama başarısızlığı olarak nitelendiriyor.

FOREO diğer markalardan söylemleriyle değil, düşünce ve eylem biçimleriyle farklı olduğu için biraz daha derine iniyor ve bu kampanyanın İngiltere’de gerçekten çok başarılı olduğunu görüyor. FOREO, bunu sadece bir başarı olarak görmüyor, aynı zamanda bu kampanyayı bir ilham kaynağı ve İsveç’in olaylara yaklaşım tarzının basit ve aynı zamanda en iyisi olduğunun canlı bir kanıtı olarak kabul ediyor.

FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic KIWI™ koleksiyonunu hakkında; “FOREO İsveç kökenleriyle gurur duyuyor. Kim duymaz ki? İsveç, olağanüstü başarılarıyla bilinen, mükemmelliğin temsili bir ülkedir. Pop müziğin ve yenilikçi, kalite odaklı markalardan oluşan geniş bir listenin ötesine geçen İsveç Yolu, radikal bir şekilde daha iyi bir dünya yaratmakla ilgilidir. Başkaları bir şeyin nasıl yapılması gerektiğine uymadığı için başarısızlık gördüğünde, FOREO tam da alışılagelmiş bir şekilde değil, akıllı bir şekilde yapıldığı için muazzam bir potansiyelin farkına varır. Hiçbir şey bir İsveç ürünü kadar ‘vakumlayamaz’ kampanyası sadece KIWI™ koleksiyonunu tanıtmakla kalmıyor, aynı zamanda İsveç mirasını tanıtıyor ve yarım yüzyıl önce bir İsveç markası tarafından yaratılan fantastik bir kampanyaya saygı duruşunda bulunuyor” sözlerini dile getiriyor.

KIWI™ DERMA

KIWI™ derma, cilt dokusunu daha pürüzsüz, daha eşit, ince çizgileri azaltılmış ve daha genç bir görünüm kazandırmak için yeniden yüzeye çıkaran bir elmas mikrodermabrazyon gözenek vakum özelliği taşıyor. KIWI™ derma, uçları tıbbi sınıf çelik ve Adamas elmaslarından yapıldığı için herhangi bir yedek parça gerektirmeyen dünyanın ilk mikrodermabrazyon cihazıyken, kategorideki diğer ürünlerin aksine, bu uçlar zamanla pürüzsüzleşmiyor, matlaşmıyor veya hasar görmüyor. FOREO’nun ultra hijyenik filtresi, gözeneksiz, %100 su geçirmez ve çabuk kuruyan bakterilere dayanıklı silikondan yapılıyor. Uygulandıktan sonra içinde biriken kirler kolayca temizleniyor.
KIWI™ derma, hem cilde nazik davranan hem de kirler üzerinde etkili olan mükemmel kalibre edilmiş vakum emiş teknolojisini tasarlamak için özenle geliştiriliyor ve binlerce yüz üzerinde test ediliyor.
Vakum emişi mikrodermabrazyon işleminde hayati bir rol oynuyor, etkinliğini ve faydalarını artırıyor. Mikrodermabrazyon, ölü cilt hücrelerini ve kalıntıları nazikçe temizliyor, kan akışını ve kolajen üretimini uyarıyor, invazif olmayan bir prosedür sunarken, vakum emişi ise cilt yüzeyindeki gevşemiş ölü cilt hücrelerini hemen emerek ve gözeneklerdeki kirleri çıkarıyor, pul pul dökülme sürecine yardımcı oluyor. Ayrıca, kolajen üretimini teşvik etmek ve cildin doğal iyileşme sürecini desteklemek için cilt hücrelerine oksijen ve besin iletimini teşvik ederek kan akışını uyarıyor.

KIWI™ derma, yüzdeki farklı bölgelerin cilt ihtiyaçlarına göre 6 yoğunluk seviyesi ile özelleştirilebiliyor. Üç farklı Adamas elmas ucu ile birlikte gelen cihaz ilk olarak; ince çizgileri ve inatçı kusurları azaltmayı kolaylaştırıyor. İkinci olarak, T bölgesini hassas bir şekilde eksfoliye yani; ölü cilt hücrelerinin giderilmesine yardımcı oluyor ve yeni genç görünümlü bir cildin ortaya çıkmasını sağlıyor. Aynı zamanda; yanaklar ve hassas cilt bölgesine nazik uygulama sayesinde cildin doğal yenilenmesi üzerine harekete geçiriyor.

FOREO, KIWI™ derma’yı, yaşlanan cilt sorunlarını çözmek için üç teknolojili bir çözüm olan nihai İsveç Cilt Arıtma Tedavisini olarak piyasaya sunuyor. Mikrodermabrazyon, cildin donuk, hasarlı, düzensiz üst tabakasını nazikçe kaldırarak alttaki taze ve ışıltılı tabakayı ortaya çıkarıyor. Mükemmel şekilde kalibre edilmiş emiş, aşırı sıkışık gözenekleri ‘vakumlayarak’ mükemmel şekilde temizlenmelerini ve küçültülmelerini sağlıyor. T-Sonic™ masajı mikrosirkülasyonu ve lenfatik drenajı iyileştirerek pigmentasyonun solmasına ve şişkinliğin azalmasına yardımcı oluyor.

KIWI™

KIWI™, mükemmel kalibre edilmiş vakum emişi ve mavi LED kullanarak gözeneklere sıkışan derin köklü siyah noktaları, beyaz noktaları, yağı ve diğer kirleri nazikçe ama etkili bir şekilde temizlerken, kalan patlamaya neden olan bakterileri yok eden en hızlı, en güvenli ve en verimli cihaz imkanı sunuyor. Bu cihaz, derin köklü siyah noktaları çıkarmada başarısız olan etkisiz burun bantlarını ve sivilce patlatma aletlerini geçmişte bırakıyor. KIWI™, cilt altında kalan bakterileri yok eden mavi LED sayesinde dakikalar içinde daha temiz bir cilde sahip olmanızı ve gelecekteki kopmaları önlemeyi sağlıyor. Ayrıca, genişlemiş gözenekler, gözeneklerin derinliklerindeki kirleri çıkardıktan sonra normal boyutlarına geri döneceğinden, gözenek boyutunun küçüldüğünü fark ettiriyor. Son olarak, cihaz gözeneklerin tıkanıklığını açarak daha sonra uyguladığınız cilt bakımındaki aktif bileşenlerin cildin daha derinlerine nüfuz etmesini sağlıyor, bu sayede daha etkili sonuçlar aldırıyor.