Estée Lauder Double Wear Ailesinde Yok Yok

Hafif ve yağsız formülü ile akmayan, bulaşmayan ve doğal bitişli bir tam kapatıcılık sağlayan Double Wear Stay-in-Place Fondöten ile kusursuz, doğal ve ışıl ışıl görünen bir cilde sahip olmanız artık çok kolay!
24 saate kadar kalıcı formülüyle cildinizde mükemmel kapatıcılık sağlar. Isı, nem gibi zorlu koşullar altında dahi kalıcılığını korur, bulaşma yapmaz. Doğal, mat bitişi ve nemlendirici içeren yapısı ile çizgi ve gözeneklerin içine yerleşmez, her an her yerde yenilenmiş ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. SPF 10 özelliğine de sahip bu ikonik ürün, ısı ve nem gibi en zorlu koşullar altında dahi kalıcılığını koruyarak kendinizi rahat ve güvende hissetmenize yardımcı olur.
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 30ml-1500 TL

DOUBLE WEAR SHEER FONDÖTEN SPF 20
En çok satan, ikonik Double Wear fondöten serisinin en yeni üyesi Estée Lauder Double Wear Sheer Long-Wear Makeup SPF 20, hafif ve likit formülü ile cildinizde ağırlık yapmadan pürüzsüz bir görünüm sağlar. Bu hafif, karıştırılması kolay, içeriğinde anti-oksidanlar ve SPF 20 koruma faktörü sağlayan formülü, güneşten, kirlilikten ve mavi ışıktan koruma özelliği ile cildin doğal güzelliğini göstermesine izin vermek için yeterli kapatıcılık ile cildi iyileştirir. Tere ve neme dayanıklıdır, gün boyu kalıcıdır. İster günlük ister gece makyajınızda, cildinizin en taze, sağlıklı ve ışıltılı görünümünü ortaya çıkarır.
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 30ml-1500 TL

DOUBLE WEAR STAY-IN-PLACE MAT PUDRA FONDÖTEN
Hem pudra hem fondöten olarak 2 farklı kullanım şekli ve 12 saate kadar kalıcı formülü ile ipeksi yumuşaklık sağlarken, cildinize hem kusursuz hem de hafif bir kapatıcılık sağlar. Gözenek görünümünü azaltır, cildin yağ dengesini kontrol altına alır ve parlamanın önüne geçer. İki taraflı aplikatörü sayesinde kapatıcılığı kullanımınıza göre ayarlanabilir. Tam kapatıcılık için sünger tarafı, orta seviye için kadifemsi tarafı kullanılabilir. Az ve transparan bir kapatıcılık için ise aplikatör ıslatılarak kullanılır. Suya, tere ve neme dayanıklıdır, bu sayede kusursuz cilt görünümü gün boyu korunur. Ayrıca tekrar doldurulabilirdir.
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 1585 TL
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: REFILL – 1190 TL

DOUBLE WEAR STAY-IN-PLACE KAPATICI
24 saate kadar kalıcı formülüyle tüm gün ve gece boyu cildinizin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Çizgilenme yapmaz ve cildi kurutmaz. Hafif dokulu kremsi formülü ile ciltte pürüzsüz bir görüntü oluşturur. Doğal mat bir bitiş elde etmenizi sağlar. Cilt tonunuza ve fondöteninize uyan veya bir ton daha açık olan bir kapatıcı rengi seçerek kusursuz bir makyaj görünümü elde edebilirsiniz.
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı: 7ml-1040 TL