“En iyi her şey dahil oteller” arasında Club & Hotel Letoonia yer aldı

Türk turizminde çığır açan ve Türkiye’de “her şey dahil” konseptinin öncülerinden Club & Hotel Letoonia dünyanın en prestijli yayınlarından The Times Travel tarafından hazırlanan listede “Türkiye’nin en iyi her şey dahil otelleri” arasında üst sıralarda yer aldı.

Yenilikçi tatil anlayışı ile her sezonda ziyaretçileri için güncel ve premium deneyimler geliştiren Club & Hotel Letoonia, 2022 yılında tüm dünyadan milyonlarca okur tarafından takip edilen ve dünyanın en saygın yayınlarından biri olan The Times Travel tarafından Türkiye’nin “En iyi her şey dahil otelleri” arasında üst sıralarda adını yazdırarak büyük bir başarıya imza attı.
The Times Travel editörleri ve yazarları tarafından deneyimlenerek oluşturulmuş listede yer alan Club & Hotel Letoonia Akdeniz’in ışıltılı turkuaz suları, göz kamaştırıcı sahili, rengarenk doğası ve gastronomi çeşitliliğiyle ön plana çıktı. Fethiye Körfezi’ne hâkim, çok özel bir yarımada üzerinde bulunan otel, 2000 metrelik bir sahil şeridinin çevrelediği, üç muhteşem koy ve plajı barındıran 165 dönümlük bir yarımada üzerine kurulu. Özellikle masmavi bir denizi, muhteşem bir doğayı ve olağanüstü güzellikte plajları tercih edenler için muhteşem bir tesis olan Club & Hotel Letoonia, dünyanın en prestijli yayınlarından The Times Travel tarafından tüm tatilcilere öneriliyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Club & Hotel Letoonia Genel Müdürü Bozkurt Atilla “Club & Hotel Letoonia olarak sahip olduğumuz doğal güzelliklerin oluşturduğu büyüleyici atmosfer misafirlerimizin beğenisini kazanıyor. Özellikle yurt dışından tesisimizi ziyaret eden misafirlerimiz Club & Hotel Letoonia’nın muhteşem doğasında hem ruhlarını hem de zihinlerini dinlendiriyor. Yine tesisimizdeki deneyim atölyeleriyle keyifli zaman geçirmelerini istiyoruz. Tesisimizin en büyük özelliği Club & Hotel Letoonia’yı bir kez tercih edenlerin sonraki yıllarda bizi tercih etmeye devam etmeleri. Böyle bir listede yer aldığımız için çok mutluyuz.” dedi.

Club & Hotel Letoonia, uluslararası alanda misafir sadakati en yüksek otel markalarından biri olarak Türk turizminin yıldızı olmayı sürdürüyor.

Club & Hotel Letoonia Hakkında 
1989 yılında Adını Fethiye’deki Letoon antik kentinden alarak kurulan Club & Hotel Letoonia, Türkiye’nin çok özel doğal güzelliklerini barındıran bir bölgede; her şey dahil konseptinde ilk 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinden biri olarak Türk turizminde fark yaratmıştır. Koşulsuz misafir memnuniyeti, sürdürülebilir turizm ve otelcilik vizyonuyla hareket eden Club & Hotel Letoonia, her yıl tüm dünyadan on binlerce misafiri ağırlamaktadır.
www.letoonia.com