Dardanel Ton’u Seviyorsak Sebebi Var

Türkiye’yi ton balığı ile tanıştıran ilk marka olan Dardanel, 7’den 70’e sağlık ve lezzet arayanların favorisi olmaya devam ediyor. Dardanel’in marka yüzü ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun yer aldığı yeni reklam filminde Dardanel’i tercih edenler sevgilerini “Çok kaliteli ve çok lezzetli”, “Bol protein ve
Omega 3 deposu” sözleriyle anlatıyor.
Türkiye’nin balık ve deniz ürünleri uzmanı Dardanel, ünlü şef Somer Sivrioğlu ile imza attığı tüm yıla yayılan reklam kampanyasına amiral gemisi olan Ton Balığı ile devam ediyor. Reklam filminde Türkiye’nin 1 numaralı tercihi olan Dardanel’in lezzet ve pratikliğine vurgu yapılırken tüketicilerin kalbindeki yerini sağlamlaştırdığının altı çiziliyor.
Bir markette geçen reklamda “Neden Dardanel Ton’u bu kadar çok seviyorsunuz?” diye soran Somer Şef, “Çünkü çok kaliteli ve çok lezzetli”, “Çünkü Dardanel sızma zeytinyağı kullanıyor”, “Bol protein ve Omega 3 deposu” yanıtlarını alıyor. Minik bir ‘ton sever’ ise Dardanel’in kolay açılan kapağını gösteriyor.
Dardanel Ton: Lezzetli anların vazgeçilmezi
Sağlıklı beslenmeye özen gösteren yetişkinler kadar çocukların da favorisi olan ton balığı sandviçten, salataya her haliyle; evde, ofiste, sporda, piknikte en keyifli anlara eşlik ediyor.
Doğal protein ve yüksek Omega 3 içeren ton balığı, 100 gram tüketildiğinde günlük protein ihtiyacının %47’sini karşılıyor. Omega 3’ün yanı sıra sadece doğal avcılık yoluyla yakalanan balıklarda bulunan ve çok güçlü bir antioksidan olan selenyum minerali ile kompleks yağ asitleri içeriyor.
Türkiye’nin balık ve deniz ürünleri uzmanı Dardanel, 1984 yılından bu yana tüketicileri Atlantik ve Hint okyanuslarının tertemiz sularında yetişen balıklardan seçtiği, kolay açılabilir kutudaki ürünleriyle buluşturuyor. Dardanel’in ‘Balığını Sorgula’ uygulaması sayesinde, balığın hangi okyanustan avlandığı izlenebiliyor.
Reklam filmi linki: Dardanel Ton, Türkiye’nin 1 numaralı Tercihi!
Reklam Künyesi:
Reklamveren: Dardanel
Reklamveren Temsilcisi: Yüce Kaner Atalay, Begüm Aksoy
Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.
Kreatif Grup Başkanı: Hulusi Derici
Kreatif Direktör: Doğan Mirdoğan
Kreatif Takım Lideri: Kübra Altıntaş
Kreatif Ekip: Mustafa Bayram, Gizem Soylu, Sude Tüzüner
Müşteri İlişkileri: İlkay Ünlü, Zeynep Köroğlu, Merve Şahin
Prodüksiyon Şirketi: Filmhakika
Yönetmen: Fırat Mançuhan
Müzik: 25m2 Music Production