Cilt Yenileme Uzmanı Neostrata Skin Active yeniler

Neostrata, bağımsız klinik çalışmaları, dermatoloji alanındaki 40 yılı aşkın deneyimi ve güçlü, etkili ve stabil formülasyonlarıyla her cilt endişesine yönelik çözümler vadediyor. Markanın yedi serisinin ilki olan ve hızlı ve maksimum sonuçlar için tasarlanan premium Skin Active serisi, etkili ve performans odaklı bileşenleriyle cildinizdeki yaşlanma belirtilerine karşı onarıcı ve sıkılaştırıcı profesyonel bakım yapıyor.

Skin Active ürünleri, derin çizgiler, sıkılık kaybı ve düzensiz cilt tonu endişelerine içerdiği retinol, aminofil ve neoglukozamin içerikleri ile cildin tüm katmanlarına nüfuz ederek dört haftada gözle görülür sonuçlar sunuyor. Tüm cilt tiplerine uygun Canlandırıcı Yüz Yıkama Köpüğü, sabun içermeyen formülüyle gözeneklerdeki kalıntıları derinlemesine temizliyor, cildin pH’ını dengeliyor ve cilt dokusunu pürüzsüzleştirirken aydınlatıyor.
Matriks Destekleyici Nemlendirici, antioksidan kompleks içeriği ile cildin nemlendirici matriksini hedefleyerek daha sıkı bir cilt görünümü sağlıyor ve içerdiği geniş spektrumlu SPF 30 ile cildi zararlı güneş ışınlarından koruyor. Yenileyici Yaşlanma Karşıtı Krem, cildi nazikçe soyarak sıkılaştırıyor ve cilt tonunu eşitliyor. Sıkılığını kaybetmiş göz çevresi görünümünü dolgunlaştıran Yoğun Göz Çevresi Bakımı, içerdiği kafein ile ince çizgileri, kaz ayağı kırışıklıklarını ve göz kapağı sarkmalarını azaltıyor. 3’lü Etki Cilt Dolgunlaştırıcı Serum üç boyutlu çözüm sunarak cilt tonunu yeniliyor, cildi dolgunlaştırıyor ve pürüzsüzleştiriyor. Onarıcı meyve kök hücre özü ile zenginleştirilen Üçlü Sıkılaştırıcı Boyun Kremi, boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkları açarak sıkılaştırıyor ve cildin doğal kolajenini destekliyor.

Performans odaklı bileşenleri ile kırışıklık ve elastikiyet kaybı gibi yaşlanma belirtilerine karşı gözle görülür çözümler vadeden Neostrata Skin Active serisi ürünlerine ulaşabileceğiniz seçkin eczaneler için www.jnjconsumer.com.tr/tr/markalarimiz/neostrata/yetkilieczaneler adresini ziyaret edebilirsiniz.

Neostrata Hakkında
Neostrata, 1974’teki alfa hidroksi asitlerin (AHA) ve poli hidroksi asitlerin (PHA) keşfinin ardından dermatoloji alanında öncü Dr. Ruey Yu ve Dr. Van Scott tarafından 1988 yılında New Jersey, Amerika Birleşik Devletleri’nde kuruluyor. 2016 yılında Johnson&Johnson tarafından satın alınan markanın ürünleri 85’ten fazla ülkede satılıyor. 40 yıldır dermatoloji biliminde glikolik asit gibi en çok bilinen teknolojileri keşfeden ve özel patentli cilt yenileme teknolojileri geliştiren tek dermatolojik marka olan Neostrata, dermatologlar tarafından referans haline gelen klinik çalışmalarıyla her cilt endişesine özel çözümler sunuyor.

Johnson &Johnson Hakkında
1886 ‘da ABD’nin New Jersey eyaletinin New Brunswick şehrinde Johnson kardeşler tarafından kurulan Johnson & Johnson, dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahip üreticisidir.
Dünyanın 60 ülkesinde, yaklaşık 125,000’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir.
İnsanların sağlığını ve esenliğini ileriye götürmek için yenilikçi fikirler, ürünler ve hizmetler üreten Johnson & Johnson, her gün dünyanın her yerinden bir milyarı aşan insanın yaşamlarına dokunmak için çalışmaktadır.