Cildinin Enerji Kaynağını GINZINGTM Koleksiyonu ile Keşfet!

Yorgun ciltlerin sağlıkla ışıldaması için geliştirilmiş Origins GinZingTM ailesinin enerji verici gücünü günün her anında cildinizde hissedin! GinZingTM ailesinin tüm üyeleri cilde enerji verip anında sağlıklı bir ışıltı kazandırmak için kafein, ginseng ve c vitamini gibi yalnızca iyi içeriklerle formüle edildi. Serinin en güçlü içeriği, kahve çekirdeklerinden elde edilen kafein, yorgun ve donuk görünen cildi anında canlandırarak sağlıklı ve doğal bir ışıltı verir.

GinZingTM Refreshing Scrub Cleanser: İkisi bir arada özelliğe sahip yüz yıkama jeli. GinZingTM ‘in cilde doğal ışıltı veren içeriklerinin yanı sıra tanecikli yapısı ve içeriğindeki Jojoba & Carnuaba sayesinde cilde nazikçe peeling yaparak tıkanmış gözenekleri arındırmaya yardımcı olur. Ciltte daha yumuşak, aydınlık ve tamamen tazelenmiş bir his bırakır.
(Tavsiye edilen perakende fiyatı: 150ml – 360TL)

GinZingTM Energizing Gel Moisturizer: 72 saat nemlendirici özelliğe sahip GinZingTM Oil-Free Gel Moisturizer ile cildin neme doysun. İçeriğindeki Hydra-HugTM Teknolojisi, nemi cilde hapsederek kalıcı ve sağlıklı bir nemlendirme sağlar. Kafein ve Ginseng cildi canlandırarak doğal ışıltısını destekler, donuk & yorgun cildi tazeler. Enerjik bir görünüm sağlar.
(Tavsiye edilen perakende fiyatı: 50ml – 350TL)

GinZingTM Ultra Hydrating, Energy-Boosting Cream: Son derece zengin dokuya sahip bu krem kuru ya da aşırı kuru cildi doğal Kafein ve Ginseng içerikleriyle canlandırarak enerji verir. 72 saat boyunca cildin nem seviyesini destekler. Aynı zamanda aşırı kuru ellerinizi nemlendirmek için de kullanabilirsiniz.
(Tavsiye edilen perakende fiyatı: 50ml – 420TL)

GinZingTM SPF 40 Energy-Boosting Tinted Moisturizer: Tek adımda cilde nem, enerji, ton eşitleme ve güneş koruması sağlamak çok kolay! Bu muhteşem nemlendirici içeriğindeki Kafein & Panax Ginsengi sayesinde cildin nem ve enerji seviyesini anında arttırır. Aynı zamanda SPF40 güneş koruması sağlar. Uygulandığı anda ciltle uyumlu bir tona dönüşerek cilde hafif renk verir ve aydınlık bir görünüm kazandırır.
(Tavsiye edilen perakende fiyatı: 50ml – 539TL)

GinZingTM Peel Off Mask To Refine & Refresh: Tazeleyici özelliğe bu soyulabilen maske cildi ölü deri tabakası, gözenekleri tıkayan kir ve kalıntılardan arındırarak anında daha canlı ve temiz bir cilt yaratmaya yardımcı olur. Aynı zamanda gözeneklere de bakım yapar.
(Tavsiye edilen perakende fiyatı: 75ml – 390TL)

GinZingTM Glow Boosting Mask: Origins, kahve çekirdekleri ve turunçgiller içeren GinZing Koleksiyonu’nu YENİ GinZing™ Glow-Boosting Maskesi “Mineral Optikleri” ile anında canlılık ve parlaklık sağlamaya yardımcı olurken, doğal olarak elde edilen C Vitamini ile uzun süreli aydınlık görünüm sağlamaya yardımcı oluyor.
(Tavsiye edilen perakende fiyatı: 75ml – 505TL)

Origins GinZingTM ailesine www.origins.com.tr ve Sephora ve Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.