Boyner Dynamic “Sporu Büyük Yaşa” dedi

“Sporu Büyük Yaşa” mottosuyla deneyimi odağına alan Boyner Dynamic, ilkleri hayata geçirmeye devam ediyor. Genç sanatçıların eserlerine mağazalarında yer veren Boyner, yeni konsept mağazası Boyner Dynamic Cevahir’de eşsiz bir esere ev sahipliği yapıyor. İllüstrasyon sanatçısı Burak Tozkoparan tarafından 10 m2’lik dev ayna üzerine çizilen “Dynamic” isimli eser hayatı hareketle yaşamaya dair ilham veriyor.
Dinamizm ve performans odaklı birbirinden özel markaların spor parçalarının yer aldığı Boyner Dynamic bu defa sanatla buluştu. Spor stilinin en yeni ve seçkin koleksiyonlarını spor tutkunlarına sunan Boyner Dynamic’in Cevahir AVM’deki mağazasında konumlanan sanat eseri, spora ve sporcuya ait tüm elementleri içeriyor.
İllüstrasyon sanatçısı Burak Tozkoparan (@art_toz) tarafından edding kalemleri ile 10m2’lik bir ayna üzerine çizilen ve sanatçının bugüne kadar hayata geçirdiği en büyük eser olan “Dynamic”in yapımı 15 gün sürdü. Boyner Dynamic’in enerjisini ve ritmini yansıtan eserin yaratıcısı sanatçı Burak Tozkoparan, outdoor sporlardan koşuya, yogadan basketbola ve kayaktan futbola farklı sporları kendine özgü çizimiyle ayna üstüne yansıttı.
Mağazadaki ödeme noktasının arkasındaki aynada bulunan ve Boyner sanat koleksiyonun en yeni üyesi olan renkli ve dinamik bu eserde, sporu ve spor yapan herkesi yansıtan detaylar yer alıyor.
İllüstratör Burak Tozkoparan’ın çizdiği eserin videosu için:
Sanat koleksiyonumuzun en tazesi Dynamic! – YouTube