Boran Kuzum, yeni sezonda da Levi’s® 501® seçkisi ile stilini yansıtmaya devam ediyor!

Her sene köklerine bağlı kalarak yeniden yorumlanan ve heyecanla önümüzdeki sene dünya çapında 150. yılını kutlamaya hazırlanan efsanevi jean modeli Levi’s® 501®, marka yüzü Boran Kuzum’un yenilenen seçkisi ile şehre dönüşte stillere cool ve dinamik alternatifler sunuyor.
Boran Kuzum’un ikonik Levi’s® duruşundan ilhamla kendi stilini yansıttığı 501® özel seçkisi arasında sonbaharın göz alıcı geçiş tonlarında bordo Sunset One Pocket Gömlek, Gold Tab Practice Jersey Sweatshirt, bacak ve kalçaya rahat oturan farklı renk alternatiflerinde 501® Levi’s® Original Jean’ler ve kış stillerinin vazgeçilmez parçası Fit Sherpa Trucker’ler yer alıyor.

Başarılı oyuncu Boran Kuzum’un 501® kutlamasına özel seçkisi vitrin düzenlemelerinin de yer aldığı seçili Levi’s® mağazalarında ve levis.com.tr’de satışta.
Boran Kuzum’un 501® kutlamasına özel seçkisine buradan ulaşabilirsiniz: https://we.tl/tTaj68luYUH
Boran Kuzum seçkisi ürün dekupe görsellerine burden ulaşabilirsiniz: https://we.tl/t-YMFxxSKtF4

Levi Strauss & Co. Hakkında:
Dünyanın en büyük markalı giyim şirketleri arasında yer alan Levi Strauss & Co., jean alanında global bir liderdir. Şirket, kadın, erkek ve çocuklar için Levi’s®, Dockers®, Signature by Levi Strauss & Co.™, Denizen® ve  and Beyond Yoga® markaları altında jean, spor giyim ve aksesuarlar tasarlayıp pazarlamaktadır. Şirketin ürünleri, dünya çapında zincir ve çok katlı mağazalar, online mağazalar ve yaklaşık 3.100 perakende ve shop-in-shop mağaza ile 110’dan fazla ülkeyi kapsayan küresel ayak izine sahip bir dağıtım ağında satılmaktadır. Levi Strauss & Co.,2021 yılında 5,8 milyar $ net ciro açıklamıştır. Daha fazla bilgi için: http://levistrauss.com ve finansal bilgiler için http://investors.levistrauss.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.