Birbirinden farklı ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Kelebek Mobilya koltuk takımları

Birbirinden farklı ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Kelebek Mobilya koltuk takımları, Pocket Yay Teknolojisi sayesinde artık çok daha konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Zamansız tasarımların öncü markası Kelebek Mobilya, daha iyisini sunma hedefi doğrultusunda en yeni teknolojileri ürünlerine entegre etmeye devam ediyor. Türkiye’de modern modüler mobilyanın öncüsü Kelebek, evlere yüksek konfor getiren Pocket Yay Teknolojisi ile üretilen koltuk takımlarını da sunmaya başladı.

Vücut ergonomisine en uyumlu teknoloji

Konforlu yataklar için geliştirilmiş Pocket Yay Teknolojisiyle üretilen koltuk serisi, yatak rahatlığını artık oturma odalarına da taşıyor. Pocket yaylar, diğer yaylardan farklı olarak, tek tek paketlerin içerisine yerleştirilerek birbirinden bağımsız olarak tasarlandığı için, koltuklarda vücut ağırlığının oluşturduğu basıncı en doğru şekilde karşılıyor ve vücut ergonomisiyle de en iyi şekilde uyum sağlıyor.

Koltuklarda çökme ve şekil bozukluğuna son

Pocket Yay Teknolojisi, ‘hareket transferi azaltma’ özelliği sayesinde uzun süre oturulduğunda koltuklarda oluşan çökme ve şekil bozukluğu gibi istenmeyen durumların da önüne geçiyor.

Kelebek’in 10 yıl garanti kapsamında olan Pocket yaylar, Pria, Soho ve Giona koltuk takımından sonra Alia Koltuk koleksiyonu ile Kelebek mağazalarında yer alıyor.

Kelebek Mobilya Hakkında: Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarındandır. Kitlesel ve küresel bir marka olma hedefiyle Düzce’de 55 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik bir alanda üretimine devam eden kuruluş, bugün ürünlerini yurt içinde 200’ün üzerinde mağazada tüketicilerin beğenisine sunmakta, yaklaşık 30 ülkeye gerçekleştirdiği standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da faaliyet göstermektedir.