Bal Aşkı Adına

Dudak Balı: Saten yumuşaklığında ballı dudak bakımı ile dudaklarınızı güzelleştirin
Yeni karşı konulmaz dudak balının cazibesine yenik düşebilirsiniz. Şeffaf dokusu, karşı konulmaz bir parlaklık ve yapışkan olmayan satensi bir bitiş ile dudakları güzelleştirir. Provence Lavanta Balı ve Organik Karmelina Yağı içeren formülü sayesinde dudaklarınıza bir balsam konforu sunar. Bal ve vanilya notaları içeren nefis kokusunun keyfini çıkarın. Test edenlerin %95’i için dudaklar beslenmiş, yumuşak ve pürüzsüzdür.
Provence Lavanta Balı
Aktif moleküller açısından zengin olan bal, nemlendirici ve onarıcı özellikleri ile tanınan gerçek bir doğal hazinedir. NUXE, Provence’ta bir aile şirketi tarafından hasat edilen üstün kaliteli, Kırmızı Etiketli olan Lavanta Balı’nı seçmiştir. Kalite tutarlılığını sağlamak için coğrafi ve çiçek kökeni DNA analizi ile onaylanmıştır.
YENİ FORMÜL
100% doğal içeriklerle yeniden formüle edilmiş 2 ikonik dudak bakım ürünü
Ballı Dudak Balmı
1994’ten beri favori olan ikonik dudak balsamı, Provence’tan Lavanta Balı, Propolis ve Balmumu gibi konsantre arı kovanı hazineleri ile %100 doğal kökenli bileşenlerden yapılan yeni bir formülle ortaya çıkıyor. Eriyen dokusuyla zengin, kuru dudakları besler, onarır ve yumuşatır. Test edenlerin %100’ü (1) dudaklarının beslendiğini ve %91’i rahatsızlık hissinin hafiflediğini düşünüyor.

Ballı Dudak Stiği
Bu küçük, ultra pratik stik, çok kuru dudakları yumuşatmak ve daha esnek hale getirmek için istenildiği zaman uygulanabilir. Bal, Ayçiçek Yağı ve Organik Kamelya Yağı da dahil olmak üzere %100 doğal kökenli bileşenler içeren formülü, dudakları nemlendirir, onarır, korur ve kuruluk hissini hafifletir.
Koleksiyon: Reve De Miel
Kuru cilde sahip olanlar, balın baştan ayağa rahatlık sağlayan bilinen özelliklerini sever. Bu saf, doğal hazine, nefis bir koku ile cömert, saran ve besleyici dokularda değerli botanik yağlarla birleştirilmiştir.
YÜZ
Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli 200 ml pompalı şişe
Fiyat:230 TL
Ultra Rahatlatıcı Yüz Balmı 50 ml kavanoz
Fiyat: 360 TL
DUDAK
Ballı Dudak Nemlendiricisi 4 g stick
Fiyat: 110 TL
Ballı Dudak Balmı 15 g kavanoz.
Fiyat: 150 TL
Dudak Balı 10 ml tüp
Fiyat:
YÜZ & VÜCUT
Hassas Yüz ve Vücut Yıkama Jeli 400 ml pompalı şişe.
Fiyat: 275 TL
VÜCUT
Ballı Vücut Balsamı 200 ml kavanoz.
Fiyat:350 TL
Besleyici Vücut Peelingi 175 ml kavanoz.
Fiyat: 250 TL
Ballı Vücut Balsamı 40 ml kavanoz.
Fiyat: 350 TL
Bal ve Turunçgil Özlü Vücut Spreyi 100 ml sprey.
400 TL
ELLER
Onarıcı Besleyici ve Koruyucu El ve Tırnak Bakım Kremi 50 ml/100 ml tüp.
Fiyat: 150 TL
SAÇ
Hassas Katı Şampuan 65 g bar
Fiyat: 150 TL