Arzum Airtasty Air Fryer Sıcak Hava Fritözü: sağlıklı, hızlı, kolayca

Tasarımlarıyla yemek pişirmeyi keyfe çeviren Arzum, en yeni ürünü Arzum Airtasty Air Fryer Sıcak Hava Fritözü ile et yemeklerinden tatlıya, sağlıklı atıştırmalıklardan ekmeğe hayalinizdeki pek çok lezzetli tarifi hızlı, sağlıklı ve kolayca pişirme konforu sunuyor.
Mutfaktaki en büyük yardımcınız Arzum, yeni ürünü Arzum Airtasty Air Fryer Sıcak Hava Fritözü ile hayalinizdeki lezzetleri sağlıklı, hızlı ve kolayca pişirme imkanı sunuyor. Arzum Airtasty Air Fryer ile sofranızı her gün farklı yemeklerle donatacak, denemeyi istediğiniz tüm yemekleri pişirmenin keyfine varacaksınız. Et, tavuk yemeklerinden sağlıklı atıştırmalıklara, kekten ekmeğe kadar en sevilen lezzetleri pişirebileceğiniz Arzum Airtasty Air Fryer, mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.
Yiyecekleri sıcak hava sirkülasyonu ile pişiren Arzum Airtasty Air Fryer ile yağ kullanımını azaltarak kızartma çıtırlığında sağlıklı lezzetler elde edebilirsiniz. Sebze, tavuk, balık, et ve hamur işi pişirebilme özelliğine sahip Arzum Airtasty Air Fryer’ın 80 ºC’dan 200ºC’ye kadar çıkan sıcaklık ayarı ile ihtiyacınız olan ısıyı seçebilirsiniz. Üstelik çıkarılabilir, yapışmaz pişirme sepeti ve bulaşık makinesinde yıkanabilen haznesi ile Arzum Airtasty Air Fryer’ın temizlemesi de çok kolay. 60 dakikaya kadar zaman ayarı, pişirme ve bekleme modu uyarı ışıkları ile kullanım kolaylığı sağlayan Arzum Airtasty Air Fryer 4 litrelik geniş hazne kapasitesi ile idealdir.
Sağlıklı lezzetler hazırlarken mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak Arzum Airtasty Air Fryer Sıcak Hava Fritözü tüm online mecralardan ve arzum.com.tr ‘den satın alabilirsiniz.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:
Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 50 yılı aşkın köklü tarihiyle sektörde ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA’lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019’un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.