Anneler Günü’nde AÇEV’e destek LAV’dan

“Büyük bir kalp hepimize yeter” diyen LAV, Anneler Günü’nde deprem bölgesindeki anneleri unutmuyor. Anne ve Çocuk Eğitim Vakfı’nın (AÇEV) depremden etkilenen çocuklar, ebeveynler ve kadınlar için bölgede yürüttüğü çalışmalara katkı sağlayan LAV, Anneler Günü’nde deprem bölgesi için 20 ilde 104 noktada başlattığı destek hareketiyle sağladığı faydayı büyütmeye davet ediyor.

LAV, Anneler Günü’nü Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) iş birliğinde gerçekleştirdiği bir destek hareketiyle kutluyor. AÇEV’in depremden etkilenen çocuklar, ebeveynler ve kadınlar için bölgede yürüttüğü çalışmalara katkı sağlayan LAV, Anneler Günü kapsamında tüm tüketicileri de bu hareketin bir parçası olmaya davet ediyor. Annelerin karşılıksız sevgi ve şefkat dolu kocaman kalbinden ilham alan LAV, “Büyük bir kalp hepimize yeter” diyerek, 12-14 Mayıs günleri arasında 20 ilde 104 noktada tüm LAV ürünlerinin satışından elde edilecek geliri AÇEV’e aktarıyor. LAV, Vakfın deprem bölgesinde yürüttüğü çalışmalara katkıyı hep birlikte daha da büyütmek adına çağrıda bulunuyor.

“Kalbimiz deprem bölgesinde atmaya devam ediyor, desteğimizi sürdüreceğiz”

Konuya yönelik açıklamalarda bulunan LAV Pazarlama Direktörü Merve Atis; “LAV olarak her zaman annelerin karşılıksız sevgisi ve şefkat dolu kalbinden ilham alıyoruz. Bu yaklaşımla kalbimiz deprem bölgesinde atmaya devam ediyor. Bu kapsamda çocukların, ebeveynlerin ve kadınların öncelikle depremin akut etkilerinin sürdüğü dönemde psikososyal olarak desteklenmeleri ve oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi; anne babaların ebeveynlik rollerinde güçlenmeleri ve bu süreçte çocuklarını destekleme becerileri kazanmaları; kadınların ve annelerin güçlenmelerinin sağlanması adına çalışmalar yürüten AÇEV ile el ele verdik. LAV olarak bölgeye yaptığımız desteklerin yanı sıra bu Anneler Günü’nde 12-14 Mayıs günleri arasında 20 ilde 104 noktada tüm LAV ürünlerinin satışından elde edilecek geliri AÇEV’e aktaracağımız bir hareket başlattık. Bizler gibi kalbi deprem bölgesinde atmaya devam eden herkesi bu hareketi büyütmeye davet ediyoruz. LAV olarak desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.”